امام جعفر صادق عليه السلام:

ان الله عز و جل إذا أحب عبدا فعمل قليلا جزاه بالقليل الكثير.

 چون خداي تعالي بنده اي را دوست دارد و او عمل كوچكي انجام دهد ، خدا او را پاداش بزرگ دهد .

اصول كافي ، ج 3 ، ص 137 – 138

نقشه سایت:

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان البرز، حجت‌الاسلام مهدی ولایی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز، تصریح کرد:تبلیغ چهره به چهره، نقش مهمی در توسعه و ترویج شعائر دینی دارد.

وی گفت با برگزاری دوره های آموزشی ویژه فعالان عرصه تبلیغ می توان نقش مهم و اثرگذاری در کیفیت بخشی به شیوه تبلیغ و روند جذب اقشار جامعه به اسلام و آموزه های دینی ایفا کرد.

مهدی ولایی برحق، ادامه داد:امروز با توجه به هجمه فرهنگی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی یکی از وظایف اصلی مبلغان بهره گیری از فرصت های تبلیغی به منظور تبیین آموزه های دینی و رفع شبهات اقشار جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به استقرار ۱۲۱ روحانی مستقر در استان البرز که مشغول فعالیت تبلیغی در سطح مساجد و مدارس هستند، گفت:باید از مناسبت های مذهبی به‌عنوان فرصتی مناسب در جهت آگاهی بخشی دینی به نسل جوان جامعه بهره برد.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات اداره کل تبلیغات اسلامی البرز در راستای کیفیت بخشی به شیوه تبلیغی،ارتباط گیری خوب و صمیمی روحانیون با اقشار جوان جامعه را در جذب آنها به نماز،آموزه ها و شعائر دینی مهم و اثرگذار خاطر نشان کرد.

این مسئول فرهنگی در استان البرز، برگزاری گفتمان دینی،جلسات پرسش و پاسخ،سخنرانی با مضامین و محتوای مختلف و اثرگذار با توجه به مناسبت ها،پاسخگویی به شبهات دینی،تلاش در راستای رفع معضلات اجتماعی چون طلاق،اعتیاد،فقر و حاشیه نشینی را از مهمترین اقدامات روحانیون در مناطق شهری و روستای استان البرز خاطر نشان کرد.

خواندن 267 بار آخرین بار تغییر یافته شنبه, 04 آبان 1398 07:19
برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

کتاب هفته

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش تفریغ بودجه سال 92 از ارائه به موقع ...
رئیس مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش تفریغ بودجه سال 92 از ارائه به موقع ...

اوقات شرعی به افق استان البرز

نظرسنجی

کیفیت نسخه جدید وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید ؟

عالی - 50%
قابل قبول - 25%
متوسط - 25%
ضعیف - 0%

مجموع آراء: 4
The voting for this poll has ended on: آوریل 1, 2015

آمار پایگاه

بازدید امروز641
بازدید دیروز763
بازدید این هفته641
بازدید این ماه8912
کل بازدید1294730

پشتیبانی آنلاین

<